< Tagasi

Golden Club

Uued rühmatreeningud ja treenerid

15.09.2022

Uue hooaja rühmatreeningute plaan on saanud mõnusalt värskust juurde uute treeningute ja treeneritega. Vaata üle, mis põnevad tunnid sind sellel sügisel ootavad!

.

Golden Club Tondi

Tunniplaanis on tagasi varahommikused treeningud – esmaspäeviti kell 7:45 Ringtreening ning teisipäeviti 7:45 BodyArt.

Täienenud on ka lõunaste treeningute valik – esmaspäeviti leiad 11:30 Pilatese tunni Kailiga, oktoobrist alustab reedeti kell 12:30 Kõht/Selg/Tuhar Jaanika juhendamisel.

Õhtustest treeningutest on lisandunud veel üks BodyPump, seega nüüd on võimalik BodyPumpi teha lausa kolmel korral nädalas – teisipäev ja neljapäev kell 17:30 ning pühapäeval 16:30.

Esmaspäeviti kell 18:30 alustas FunctionalBody legendaarse Riina Suhotskajaga. Teisipäeviti kell 18:30 saab liikuvut ja tasakaalu arendada FitZEN treeningus Mailiis Tammeveski juhendamisel. Reedeti kell 16:30 ja 17:30 saab töönädalale punkti panna vastavalt Cross Trainingus ja tõhusas BodyInterval treeningus.

.

Golden Club Rotermanni

Täienenud on nii hommikuste kui ka lõunaste treeningute valik. Teisipäeviti ja reedeti kell 9:00 alustavad tõhusad Kõht/Selg/Tuhara treeningud, esmaspäeviti kell 11:00 alustas Enn Meiesaare EnergyFlow, reedeti kell 11:30 leiad tunniplaanist klientide poolt armastatud Olga Stretching, Balance & Mobility tunni.

Lõuna ajal ootavad sind veel esmaspäeviti kell 12:15 TuharaEri, teisipäeviti kell 12:30 BodyInterval, neljapäeviti 11:30 FatBurner ja 12:30 BodyArt.

Esmaspäeva õhtuti saab 18:30 tantsusamme harjutada ZumbaFitness treeningus Silja Ruusi juhendamisel, kolmapäeviti on uudisena tunniplaanis TotalBody treening Riina Suhotskajaga.

.

Golden Club Viimsi

Tunniplaan sai täiendust varahommikuse Ringtreeninguga esmaspäeviti kell 8:30, oktoobrist alustab lõunasel ajal neljapäeviti kell 11:30 BodyInterval. Samuti on tunniplaanis nüüd teisipäeviti kell 10:45 emade-beebide treening ja laupäeviti kell 11:00 lapseootel naiste treening.

Õhtune treeningplaan on täienenud teisipäevase BodyFit treeninguga kell 18:30, neljapäeviti kell 19:00 ja pühapäeviti kell 17:00 saab tantsida ladina rühmide saatel Bailatino treeningus. Kolmapäeviti kell 19:00 ja pühapäeviti kell 19:30 leiad tunniplaanist DCH tõhusad kontsepttreeningud Rock’n’Core uue treeneri Maarja Gawley juhendamisel.

Septembri lõpust lisanduvad tunniplaani esmaspäevased ja kolmapäevased Kõht/Selg/Tuhar treeningud algusega kell 18:00 Kirke juhendamisel.

.

Kliki treeningute nimedel, et nende kohta rohkem lugeda ning vaata rühmatreeningute plaani ja pane ennast sobivatesse treeningutesse kirja!

Kõik postitused