< Tagasi

Tennis

Viimane Jacob’s Creek turniir

02.10.2020

Nädal tagasi toimunud Jacob’s Creek GP VIII klubiturniiri hooaja avapauk oli ajalooline. Toimus kõige viimane sellenimeline turniir.
Jah, kevadel maailma raputama asunud viirusel on omad tagajärjed, meie ustav kaaslane jääb nüüd kõigile edasiseks/täiendavaks avastamiseks ainult poelettidele.

Kes nimetatud etapil osalesid, kogesid kohapeal loomulikult tavapärast tennise- ja seltskonnaelu melu oma tuntud headuses. Ei puudunud toetajad ning vingeid auhinnad, võeti turniirile omaselt, optimistliku meelega, kokku ka senine 7aastane teekond.

Siiski – Tondi Tennisekeskuse klubiturniiride sari eelnimetatud info valguses ei vaibu!!!
Kõik jätkub PEAAEGU vanaviisi – peagi on tulemas uudiseid.

Maani kummardus ja eluaegne austus Pernod Ricard Estoniale seitsme meeldejääva ja emotsioone täis klubitennise aasta eest!

VIII hooaja I etapil olid parimad meestest Sven, Risto ja Margus ning naistest Heidi, Helen, Diana ja Inga-Kai.

Eraldi tänasime Ardit, Jani, Tiinat ja Oliveri, kes osalesid nii kõige esimesel 25.10.2013 kui ka kõige viimasel 25.09.2020 Jacobsi etapil, mis teeb neist üdini lojaalsed, seitsmeaastase staažiga klubitennise fanaatikud.

Kõigi seitsme hooaja peale võitsid enim JC etappe naistest Kristel (14 etappi) ja meestest Erik (16 etappi). Selle eest neile loomulikult igavene au ja kuulsus ning maitsvad auhinnad!

Septembri etapi eest tänud ka teistele ustavatele toetajatele: Saku Õlletehas, TennisesT, MOBEC, SPORTLAND TENNIS, Inbank Eesti, Tondi Tennisekeskus ja Golden Club.

Kohtumiseni 30. oktoobril juba pisut uues kuues! 
Turniirile regamiseks jälgige reklaami meie kanalites.

Kõik postitused