Personaaltreenerid

Golden Club Viimsi personaaltreenerid

Ave Lao
ave@trenniabi.ee
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Betti Trei
bettinigul@icloud.com
Telefon: 5349 4989
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Daniel Novikov
dan.now@hotmail.com
Telefon: 5560 0033
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Hannes Haav
hanneshaav@gmail.com
Telefon: 5834 7580
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Janika Koch-Mäe

Janika Koch-Mäe
janika@sinutreener.ee
Telefon: 522 3046
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Golden Clubi treener Kaisa Gutman

Kaisa Gutman
kaisa.gutman@gmail.com
Paketisisene personaaltreening

Kirke Härma-Tamme
kirkeharma@hotmail.com
Telefon: 5341 4393
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kirke Kirt

Kirke Kirt
kirke_kirt3@hotmail.com
Telefon: 525 1107
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Laura Luhari
laura.luhari@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Martin Luhari
martin.luhari@gmail.com
Telefon: 557 7466
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Rasmus Juhanson

Rasmus Juhanson
rasmusjuhanson@hotmail.com
Telefon: 5346 5702
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Susie-Ann Palmre
palmreann@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Teet Tammelaan
ttpersonaaltreeningud@outlook.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Personaaltreeningusse registreerimiseks palun võta treeneriga otse ühendust.

Kui soovid abi või soovitusi personaaltreeneri valikul, võta julgelt ühendust kliendihaldur Nicole’iga fitness@goldenclub.ee või +372 6571410 ja ta aitab Sind meeleldi!