Rühmatreeningud

Rühmatreeningud on lihtsaim viis treeningutega alustamiseks, kuid sageli tekib küsimus, milline treening valida? Golden Club Viimsi treeningplaanist leiad esialgu kümmekond erinevat rühmatreeningut. Oleme treeningud seadnud gruppidesse, et aidata paremini mõista, mis peitub treeningnimetuse taga, aitamaks saavutada soovitud treeningeesmärke ning lihtsustada sobiva treeningu valimist. Klubis on 2 rühmatreeningute saal ning funktsionaaltreeningu saal, kus viiakse läbi ka grupitreeninguid.

Kõik meie treeningud sobivad nii algajatele, taasalustajatele kui edasijõudnutele. Informeeri oma treenituse ning erisuste osas treenerit, kes saab pakkuda Sinule sobivaid harjutusi. Golden Clubi rühmatreeningutes saab osaleda maksimaalselt 12 inimest, mis annab treenerile võimaluse personaalselt läheneda.

Ootame rühmatreeningutesse ka mehi – soovitav on oma  treeningplaan mitmekesisena hoida. Golden Clubi professionaalsed treenerid on alati abivalmis ja vajadusel näitamas alternatiivseid võimalusi. Unistused, mida unistame üksinda, jäävadki unistuseks. Unistused, mida unistame koos, saavad reaalsuseks!

LIHASVASTUPIDAVUSTREENINGUD

Treeningute eesmärk on suurendada lihasvastupidavust. Treeningutes ei tehta keerulisi sammukombinatsioone.

ArmDay
BodyFit
Core&Strength
Core&Tone
Kõht/Selg/Tuhar
Kõhueri
LegDay

.

KARDIO- JA LIHASTREENINGUD

Treeningutes arendatakse nii lihasvastupidavust kui aeroobset võimekust.

BodyInterval
Ringtreening

.

KEHA-JA MEELE TREENINGUD

Treeningud toimuvad rahulikus tempos. Treeningute eesmärk on arendada liikuvust, painduvust ja tasakaalu. Lisaks füüsilisele koormusele arendavad treeningud vaimset keskendusmist.

BODYBALANCE®
BodyBallet
HathaYoga
Pilates
Stretching
ŠivanandaYoga
VinyasaYoga
Yoga

.

Palume rühmatreeningusse eelnevalt registreerida läbi kodulehe või kirjutades aadressile viimsi@goldenclub.ee.