Lõõgastus

...

Ilusalong Elegance

Ilusalong Elegance pakub juuksuriteenuseid naistele, meestele kui lastele. Kosmeetiku juures on võimalus nautida lõõgastavaid ning sügavpuhastavaid protseduure või hoolitseda oma jalgade eest. Küünetehnikud hoolitsevad Teie käte ja kaunite küünte eest, ripsmetehnikud teevad silmad veelgi säravamaks. Kõige lõpuks saab kauni meigi jumestaja juures.

www.salongelegance.ee

...

Reval Cafe

Tervislikud hommikusöögid, maitsvad päevalõunad, püsimenüü, kvaliteene kohv ja Reval Cafe kondiitrite parimad tooted ootavad teid keskuse kohvikus.

www.revalcafe.ee

Tervis

...

Füsioteraapia Kliinik

Kliiniku spetsialistid aitavad leida lahenduse erinevatele skeletilihassüsteemi vaevustele, on selleks siis igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav valu, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem.

www.fysioteraapia.ee

...

Spordimeditsiini SA

Spordimeditsiini Sihtasutus pakub spordimeditsiinilisi uuringuid, ravi ja konsultatsioone harrastus-, noor- ja tippsportlastele ehk igaühele, kes liigub või plaanib hakata spordiga tegelema.

www.sportmed.ee

...

Viimsi Teraapiakeskus

Viimsi Teraapiakeskus on individuaalse lähenemisega, hubane ja kaasaegne teraapiakeskus Viimsi südames. Individuaal- ja grupiteraapiad, inspiratsiooni- ja teraapialaagrid lastele ja noortele. Nõustamine ja töötoad.

www.viimsiteraapiakeskus.ee