Tutvustus

2018. aasta sügisel avatud FORUS Spordikeskus Viimsi (varasemalt Karulaugu Spordikeskus) on multifunktsionaalne spordikompleks, mille katuse all saab harrastada tennist, pallimänge, maadlust, lauatennist, tantsu, jalgpalli ja muud. Hoones tegutsevad ka fitnessklubi Golden Club ning samanimeline tenniseklubi täiskasvanud harrastajatele, US Tenniseakadeemia ning mitmed spordiklubid ja tervisealaste lisateenuste pakkujad.


TENNIS

FORUS Spordikeskus Viimsis (varasemalt Karulaugu Spordikeskus) on 4 kõva- ja 2 vaipkattega väljakut. Vaipkattega väljakud asuvad varikatuse all, mille seinasid saab automaatselt üles tõsta, et soojade ilmadega mängida värskes õhkus, aga olla vihma eest kaitstud. US Tenniseakadeemia – USTA viib keskuses läbi tennisetreeninguid lastele ja täiskasvanutele.


FITNESS

Fitnessklubis Golden Club Viimsi leiab tervislikke eluviise ja kehalist aktiivsust väärtustav inimene avara ning parima treeningsisustusega jõusaali, funktionaaltreeninguteks loodud Synrgy/TRX saali ja 2 rühmatreeningute saali koos laia valiku treeninguga. Klubi hindab ja väärtustab personaalset lähenemist nii treenerite kui ka tugimeeskonna poolt.


PALLIMÄNGUD

Viimsis on täismõõtmetega pallimängude väljak koos tribüünidega 700-800 pealtvaatajale. Väljakul tegutseb peamiselt Korvpalliklubi Viimsi.


SPORDIKLUBID

Keskuses tegutsevad erinevad spordiklubid, mille hulgast leiad sobiva treeningu igas vanuses lapsele ja noorele. Lisainfo saamiseks võta otse ühendust spordiklubiga. Tennisetreeninguid lastele ja noortele viib läbi US Tenniseakadeemia. Lisaks reketialadele tegutseb USTA-s ka tantsukool Golden Dance Club, mille peatreener on Martin Parmas.

Meie keskuses on võimalik rentida saale erinevate treeningute läbiviimiseks. Saalirentnike hulgas on nii tantsustuudioid kui võimlemis- ja tsirkusekoole, kelle treeningutega saab samuti meie keskuses liituda.


LISATEENUSED

Keskuses on erilist tähelepanu pööratud nauditava keskkonna kujundamisele, mida saab tunda nii sportides kui ka lõõgastudes pärast füüsilist pingutust. Lisateenuseid pakuvad Füsioteraapia Kliinik, Spordimeditsiini Sihtasutus, ilusalong Elegance ja Viimsi Teraapiakeskus. Tervislikku ja maitsvat menüüd serveerib Karulaugu Pesto. Keskuses tegutseb ka lapsehoidjaga mängutuba, mille kasutamine on klubiliikmetele tasuta. Mugavamaks parkimiseks pakume võimalust kasutada maa-alust garaaži.

FORUS Spordikeskus Viimsi ootab külla kõiki, kes kõrgest elukvaliteedist ja tervisest lugu peavad!

FORUS Spordikeskus Viimsi, varasemalt Karulaugu Spordikeskus