Õppekorraldus ja rühmad

Õpilased jagatakse rühmadesse vastavalt vanusele ja tasemele.

Ettevalmistusrühmad 5-7 aastastele lastele
Lastega mängitakse rütmi- ja tantsumänge, sooritatakse koordinatsiooni- ja rühiharjutusi ning õpetatakse võistlustantsude põhiliikumisi. Kui kahe võistlustantsu põhisammud selged, saavad selle vanuserühma lapsed  võistelda mudilaste võistlusklassi võistlustel. Kaheksa aastaseks saamisel on võimalik jätkata järgmises vanuserühmas. Tunnid toimuvad kaks korda nädalas kestvusega 45 minutit ja individuaalõppe vormis.

8–11 aastaste laste algkursus
Algõpetuse programmis on standard- ja ladina-ameerika tantsude põhiliikumised. Lisaks õpetatakse miksertantse, diskot, tantsumänge. Arendatakse koordinatsiooni ja rütmitaju. Kui kahe tantsu põhiliikumine selge, saavad lapsed võistelda algajate võistlussarjades laste klassis. Algkursuse läbinud lapsed saavad treeninguid jätkata tantsuspordi rühmades. Tunnid toimuvad kaks korda nädalas kestvusega 45 minutit ja individuaalõppe vormis.

Tantsuspordi rühmad
Tantsuspordi rühmad on moodustatud vastavalt vanusele ja stardiklassile. Tantsukoolis on võimalik treenida E, D, C, B, A ja S ( rahvusvaheline klass) klassi tantsijatel. Tunnid toimuvad kuni 3 korda nädalas kestvusega 90 minutit ja individuaalõppe vormis.