< Tagasi

Tennis

Tallinn Open WTA 250 turniir Forus Spordikeskus Tondil

08.09.2022

Juba paari nädala pärast võõrustab Forus Spordikeskus Tondi tipptasemel tennist! 24.09-2.10 toimub Tallinn Open WTA 250 tenniseturniir, mille ettevalmistus ja läbiviimine toob olulisi muudatusi ka meie keskuse tavapärasesse töökorraldusse.

REKETIALAD

Seoses turniiriga ei saa me vahemikus 18.09-5.10 täis- või osalises mahus Tondi väljakuid reketialade treeninguteks pakkuda. Üksikutel juhtudel leiame alternatiive teistele meie väljakutele suunamiseks. Kui see võimalus tekib, võtame Sinuga personaalselt ühendust. Sel perioodil tule kindlasti vägevat tennist vaatama ja kui ilm lubab, mängi välisväljakutel.

Perioodil 22.09-4.10, mil Tondi väljakuid rahvusvahelise tenniseturniiri tõttu kasutada ei saa, on Tondi välisväljakud müügis 15 eur/h sõltumata ajast. Sel perioodil riietusruume ja pesemisvõimalusi ei ole, aga värskes õhus tennist mängima oled väga oodatud.

Kui Sul on küsimusi seoses oma mänguaja või edasiste broneeringutega, pöördu julgelt tennis@goldenclub.ee meiliaadressil.

.

FITNESS

Perioodil 22.09-2.10 on Golden Club Tondi koos treeningsaalide, riietusruumide ja spa-alaga võistlejate ning turniirikorraldajate kasutuses. Antud perioodil ei ole meil võimalik oma klientidele teenust pakkuda.

Kõik Tondi klubi kliendid on oodatud sel ajavahemikul tasuta kasutama Golden Club Rotermanni (Rotermanni 5) ja Golden Club Viimsi (Forus Spordikeskus Viimsi, Karulaugu tee 13) treeningvõimalusi – jõusaali ja rühmatreeninguid – oma paketi kellaaegade raames.

Kui kasutate personaaltreeneri teenust, palume suhelda oma treeneriga, leppimaks kokku treeningute koht.

Küsimuste korral võta ühendust meie kliendihalduriga fitness@goldenclub.ee.

.

TEENUSEPAKKUJAD JA PEALTVAATAJAD

Forus Spordikeskuse peasissekäik ja fuajee koos teenustega (keskuse infolett, Reval Café, kauplus Sportland Tennis, Innomedica, massaažisalong Šivaya, Pilatese tuba) jäävad avatuks, kuid publiku alale pääseb vaid keskuse tagant turniiri sissepääsutelgi kaudu. Jälgi kindlasti reklaami turniiri ametlikest kanalitest ja turniiri kodulehelt.

Turniiri perioodil keskusesse tulles soovitame eelistada ühistransporti või jälgida keskuse lähistele tekitatud parkimisalade tähiseid.

Pileteid turniiri võistluspäevadele on saadaval Piletitaskus.

Kõik postitused