Teenusepakkujad

Naudi teenuseid Forus Spordikeskus Tondil tegutsevate koostööpartnerite juures. Samuti ootab klubiliikmeid nende teenusepakkujate juures 10% soodustus liikmekaardi ettenäitamisel.

Reval Cafe

Kohvik Reval Cafe

Tervislikud hommikusöögid, maitsvad päevalõunad, püsimenüü, kvaliteene kohv ja Reval Cafe kondiitrite parimad tooted ootavad teid keskuse kohvikus.

www.revalcafe.ee

Massažisalong Šivaya

Šivaya massaažisalongi massööride abil leitakse lihaspinged ja otsitakse nende põhjusi, antakse soovitusi, kuidas neid edaspidi vältida ja õpetusi kuidas ise lihaseid lõõgastada ning venitada, et hoida ära probleemide krooniliseks muutumist.

www.sivaya.ee

Osso Massaaž

Pakun teile massaaži kange ja valutava keha puhul või ka probleemide ennetamise eesmärgil, et keha tunneks ennast võimalikult hästi.

www.osso.ee

Spordimeditsiini kabinet Innomedica

Koormustest Tervisesport, spordiarsti konsultatsioon, antropomeetria (kaal, pikkus, keha massi indeks, keha rasvasisalduse määramine bioelektrilise takistuse meetodil), spiromeetria (kopsumahu määramine), EKG rahuolekus, kardiopulmonaalne koormustest veloergomeetril või jooksurajal.

www.innomedica.ee

Füsiohall

Füsiohall Füsioteraapia on spetsialiseerunud igapäevaste lihas-skeletiga seonduvate probleemide füsioteraapiale ja naiste tervise edendamisele: rasedusaegne füsioteraapia, sünnitusjärgne füsioteraapia ja vaagnapõhja füsioteraapia.

www.fysiohall.ee

Bikram Yoga Tallinn

Bikram jooga – Hatha jooga soojas ruumis ning Inferno Hot Pilates (IHP), pilatesel põhinev intervalltreening soojas ruumis. Yin jooga +27C, lisaks tavatemperatuuril erinevad tunnid. Oleme avatud 7 päeva nädalas!

www.bikramyogatallinn.com

Sportland Tennis

Sportland Tennis poest leiad parimate brändide tooted sportimiseks.

www.sportland.ee