Spordiklubid

Meie keskuses tegutseb palju erinevaid spordiklubisid, mis pakuvad treeninguid lastele ja noortele. Lisainfo saamiseks võta klubiga otse ühendust.

CFC Spordiklubi

MTÜ Spordiklubi CFC on vabatahtlik ühendus, mille põhitegevus on suunatud noorte spordialase koolitusele ja treeningute korraldamisele läbi Jaak Mae Suusakooli ja Jaan Kirsipuu Rattakooli. Loome spordi kui vaba aja veetmise viisi jaoks soodsaid tingimusi ja arendame fookuses spordialasid tervikuna. Eesmärk on noortele pakkuda võimalusi lõbusatest treeningutest kuni tõsise võistlusspordi harrastamiseni.

www.cfc.ee

Kalevi Jalgrattakool

Kalevi Jalgrattakooli treeningrupid asuvad FORUS Spordikeskus Viimsis ja Pirital velotrekil. Rattahooajal (kevadel, suvel ja sügisel) sõidame peamiselt ratast ning osaleme mitmetel võistlustel. Talvisel ajal, kui rattahooaeg on läbi jookseme,ujume,uisutame, suusatame, mängime palli ja käime jõusaalis. Treeningutele ootame kõikki kooliealisi tüdrukuid ja poisse alates seitsmendast eluaastast. Treeningutele tulemiseks piisab huvist rattasõidu vastu, rattakiivrist ja maastikujalgrattast.

www.jalgrattakool.ee

Korvpalliklubi Viimsi

Korvpalliklubi Viimsi, koos Kesklinna Korvpalliklubiga ja GAG Korvpallikllubiga, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 500 lapse ja noorega klubipüramiidi.

KK Viimsi nime all toimuvad korvpallitreeningud lastele, noortele ja täiskasvanud saavutus- või harrastussportlastele kõikjal Viimsi, Meriväljal ja Pirital.

www.kkviimsi.ee

Lindon Spordiklubi

Huvivaldkond: Kergejõustik. Tegevus on suunatud noorsportlaste arengu edendamisele ja võistlustegevusele ning liikmetevahelise üksmeele kasvatamisele.

www.lindon.ee

Spordiklubi Ookami

Spordiklubi Ookami on 2008.a loodud judokool, mis käesoleval hetkel tegutseb Viimsis ja Keilas. Ookami jaapani keeles tähendab hunti, kes on väga perekeskne ning üks targemaid metsloomi. Ka Ookami eesmärk on olla tugev perekond.

Meie moto: Ühtne perekond, ühised huvid, ühised eesmärgid.

Meie kasvandikest on tulnud nii tervisesportlasi kui ka EMil, MMil ja Olümpiavõistlustel Eestit esindavaid judokoondise liikmeid.

Judoga on sobilik alustada igas eas.

Kohtumiseni judosaalis!

www.ookami.ee

Viimsi Lauatenniseklubi

Treeningud toimuvad algõppe korras ja edasijõudnutele, nii noortele kui ka täiskasvanutele ja nii tippsportlastele kui harrastusmängijatele.

Lauatennisega alustada ei ole kunagi hilja!

Vaata Facebooki lehte

Viimsi Martin Reimi Jalgpallikool

Viimsi MRJK on loodud 2007 aastal Tallinna külje alla Viimsisse, kus hetkel treenib juba üle 400 poisi ja tüdruku, vanuses 4-21 eluaastat. Jalgpallikooli eesmärk on anda võimalus tegeleda spordiga – jalgpalliga, et hoida tervist, arendada end füüsiliselt ja samas sisustada ka vaba aega väljaspool kodu, kooli ning lasteaeda.

www.mrjk.ee