Teenusepakkujad

Naudi teenuseid Forus Spordikeskus Viimsis tegutsevate koostööpartnerite juures.

Karulaugu Pesto

Karulaugu Pesto pakub argipäeviti hommikusööki, päevapraade ja a la carte menüüd, mis saab oma inspiratsiooni tai köögist. Olulisel kohal on ka tervislikud ja kiired vahepalad, mida on hea enne/pärast trenni haarata.

www.facebook.com/karulaugupesto

Füsioteraapia Kliinik

Kliiniku spetsialistid aitavad leida lahenduse erinevatele skeletilihassüsteemi vaevustele, on selleks siis igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav valu, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem.

www.fysioteraapia.ee

Spordimeditsiini Sihtasutus

Spordimeditsiini SA

Spordimeditsiini Sihtasutus pakub spordimeditsiinilisi uuringuid, ravi ja konsultatsioone harrastus-, noor- ja tippsportlastele ehk igaühele, kes liigub või plaanib hakata spordiga tegelema.

www.sportmed.ee

Viimsi Teraapiakeskus

Viimsi Teraapiakeskus on individuaalse lähenemisega, hubane ja kaasaegne teraapiakeskus Viimsi südames. Individuaal- ja grupiteraapiad, inspiratsiooni- ja teraapialaagrid lastele ja noortele. Nõustamine ja töötoad.

www.viimsiteraapiakeskus.ee

Ilusalong Elegance

Ilusalong Elegance pakub juuksuriteenuseid naistele, meestele kui lastele. Kosmeetiku juures on võimalus nautida lõõgastavaid ning sügavpuhastavaid protseduure või hoolitseda oma jalgade eest. Küünetehnikud hoolitsevad Teie käte ja kaunite küünte eest, ripsmetehnikud teevad silmad veelgi säravamaks. Kõige lõpuks saab kauni meigi jumestaja juures.

www.salongelegance.ee