Broneerimise tingimused

  1. Väljakute broneeringuid saab teha nii telefoni 687 82 92 kui e-posti tondi@goldenclub.ee teel. Ühtlasi saab valida mänguaja ka keskuse kodulehe online broneerimissüsteemist, mis võimaldab mänguaja eest kohe ka pangalingi kaudu tasuda.
  2. Väljakuid saab broneerida vaid sihtotstarbeliseks kasutuseks.
  3. Online broneerimissüsteem võimaldab mänguaega ette broneerida kuni 2 nädalat. Tasutud broneeringust loobumise korral kliendile raha ei tagastata. Kliendil on õigus tasutud broneeringu aega muuta, teatades sellest keskuse klienditeeninduse meiliaadressile tondi@goldenclub.ee, mitte vähem kui 48h enne mänguaja algust. Tasutud mänguaja saab sel juhul tõsta muule päevale/kellaajale, arvestades seejuures, et mänguaja odavamasse hinnatsooni nihutamisel keskus kliendile vaheraha ei kompenseeri, mänguaja kallimasse hinnatsooni nihutades tuleb kliendil vaheraha kohapeal mänguajale tulles juurde tasuda.
  4. Telefoni ja e-posti teel saab väljakut broneerida terveks käimasolevaks hooajaks ette. Väljaku broneeringut tehes soovib keskus kliendi meiliaadressi, millele laekub mänguaja broneeringu kinnitus. Keskusel on õigus kliendi mänguaega nihutada sama summa väärtuses sama kellaaja raames muule väljakule.
  5. Väljaku broneeringut tehes võtab klient omale kohustuse seda mänguaega kasutada.
  6. Eelnevalt tasumata (telefoni või e-posti teel tehtud broneering) broneeringust loobumine on võimalik, teatades sellest keskuse klienditeeninduse meiliaadressil tondi@goldenclub.ee või telefonil 687 82 92, vähemalt 48h enne mänguaja algust.
  7. Eelnevalt tasumata broneeritud mänguajale mitte ilmumise ja ilmumisest mitte teavitamise korral on keskusel õigus väljastada broneeritud mänguaja kohta arve meili teel vastavalt kehtivale hinnakirjale.
  8. Kui eelnevalt tasumata broneeritud mänguajast loobumisest teavitatakse keskust vähem kui 48h enne mänguaja algust, on keskusel õigus väljastada broneeritud mänguaja kohta arve meili teel vastavalt kehtivale hinnakirjale.
  9. Eelnevalt tasumata broneeringust, mis on tehtud vähem kui 48h enne mänguaja algust, loobumise korral, on keskusel õigus väljastada broneeritud mänguaja kohta arve meili teel vastavalt kehtivale hinnakirjale.
  10. Broneeritud mänguajale tulles võtab klient kohustuse järgida keskuse üldist kodukorda ja häid tavasid.